Spotkanie Członków Klubu oraz zaproszonych gości z ekspertami z CRIDO TAXAND

Szanowni Państwo,

inteligentne specjalizacje, instrumenty zwrotne, dotacje, wdrożenia wyników prac B+R czy współpraca nauki i biznesu, to najważniejsze hasła jakie wiążą się z nową perspektywą UE na lata 2014-2020. Warto poznać nowe zasady pomocy publicznej na najbliższe lata i już teraz rozpocząć przygotowania do pierwszych konkursów.

W związku z tym zaprosiliśmy Członków naszego Klubu oraz niezrzeszonych w Klubie przedstawicieli firm z naszego województwa na śniadanie biznesowe pt. Fundusze UE 2014-2020. Jak skorzystać z nowych programów?, które odbyło się 25 maja w Olsztynie, w Villi Pallas. Spotkanie poprowadzili: Szymon Żółciński, Partner w Crido Taxand oraz Bogusława Mazurek, Senior Manager w Crido Taxand. Spotkanie skierowane było do członków zarządu spółek, dyrektorów ds. inwestycji, dyrektorów ds. badań i rozwoju, dyrektorów finansowych oraz pracowników odpowiedzialnych za przygotowanie i realizację programów rozwojowych przedsiębiorstw.

Podczas spotkania zostały zaprezentowane:
– programy krajowe i regionalne – wsparcie dla przedsiębiorców (dużych i MSP),
– nowe zasady pomocy publicznej,
– koszty kwalifikowane, poziom dofinansowania,
– skuteczne metody przygotowania projektu,
– pytania i odpowiedzi, indywidualne konsultacje.

Firma Crido Taxand jest pierwszą na polskim rynku firmą konsultingową, która nie łączy usług doradczych i audytorskich, działającą w międzynarodowej sieci. Na rynku działa od 2005 roku. Doradzamy międzynarodowym korporacjom, rodzimym firmom oraz przedsiębiorcom w zakresie podatków, pozyskiwania finansowania (pomoc publiczna i finansowanie dłużne) prawa oraz strategii biznesowych. W zależności od potrzeb klientów łączymy kompetencje naszych ekspertów, którzy pracując w ramach interdyscyplinarnych zespołów, pomagają klientom w różnych obszarach ich działania. Jako jedyna firma doradcza w Polsce należy do międzynarodowej organizacji podatkowej Taxand. Dzięki temu wspiera klientów w planowaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej zarówno w kraju, jak i zagranicą. Od 2005 roku zespół doradztwa europejskiego zrealizował ponad 200 projektów, na które pozyskał dla swoich klientów pomoc publiczną w łącznej wysokości ponad 3,5 mld PLN.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę firmy CRIDO TAXAND