Warmińsko – Mazurski Klub Biznesu od wielu lat prężnie współpracuje z Uniwersytetem Warmińsko – Mazurskim a przedstawiciele naszego Stowarzyszenia zasiadają w Radach Patronackich niektórych z uniwersyteckich wydziałów.
Jedną z tradycji naszego Klubu jest coroczne wręczanie nagrody pieniężnej dla najlepszego/j absolwenta/ki Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie.
W tym roku otrzymała ją Pani Aleksandra Kownacka absolwentka zarządzania I stopnia, która w czasie studiów osiągnęła średnią w wysokości 4,78.
Nagrodę w wysokości 1.000 zł. wręczył w imieniu wszystkich Członków Warmińsko – Mazurskiego Klubu Biznesu – Pan Marcin Burza – Prezes Zarządu. Do tej pory uhonorowanie absolwentów odbywało się podczas uroczystego Dyplomatorium Wydziału, niestety przez wzgląd na sytuację epidemiologiczną przekazanie wyróżnienia odbyło się kameralnym gronie przy udziale Pani dr hab. Marioli Grzybowskiej-Brzezińskiej, prof. UWM, Dziekan WNE oraz dr Tomasza Wierzejewskiego – Prodziekana WNE ds. kształcenia.
Raz jeszcze serdecznie gratulujemy Pani Aleksandrze i życzymy jej dalszych wspaniałych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.
Więcej o wydarzeniu mogą Państwo przeczytać na stronie
– Wydziału Nauk Ekonomicznych -> link TU
– Twój Kurier Olsztyński -> TU
oraz obejrzeć -> TU