Szanowni Państwo,
miło jest nam poinformować, iż w pierwszy dzień wiosny tj. 21.03.2022r. wystartował Konkurs STERNIK 2022 edycja II.
Głównym organizatorem wydarzenia jest BGK – wspieramy rozwój firm, który po raz kolejny zaprosił nasz Klub do współpracy przy organizacji tego przedsięwzięcia. W gronie Kapituły Konkursu przedstawicielem WMKB jest Pan Marcin Chojnowski – Członek Zarządu Klubu, a nasze Stowarzyszenie jest Partnerem Wspierającym to wydarzenie i jesteśmy dumni z udziału w tak wspaniałej inicjatywie.
Serdecznie zachęcamy Państwa Firmy do udziału w Konkursie, a jeśli z różnych względów nie będą Państwo mogli w nim uczestniczyć to prosimy o przekazanie informacji o tym wydarzeniu wśród zaprzyjaźnionych firm.
Więcej szczegółów odnajdą Państwo na głównej stronie Konkursu Sternik 2022 edycja II – BGK – wspieramy rozwój firm
a także w poniższym dokumencie i na naszej stronie na Facebooku.