Szanowni Państwo,
jest nam niezmiernie miło, poinformować iż w piątek 16.09.2022r. odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród w drugiej edycji konkursu „Sternik”, organizowanego przez BGK – wspieramy rozwój firm. Nasze Stowarzyszenie miało zaszczyt być Partnerem Wspierającym to wydarzenie i jesteśmy dumni z udziału w tak wspaniałej inicjatywie.
Ideą konkursu jest wyróżnienie tych podmiotów, które pomimo niestabilnej sytuacji geopolitycznej związanej z wojną na Ukrainie i kolejnych fal pandemii stawiają na rozwój w różnych aspektach swej działalności, a także docenienie tych liderów, którzy obrali kurs na zrównoważony rozwój, czyli na innowacje, na nowe inwestycje, na ekspansję zagraniczną, które planują długoterminowo i nie boją się zmian, wykorzystując dostępne możliwości, dzięki temu zwiększają swą konkurencyjność i nieustająco inspirują.
Tym bardziej jesteśmy dumni, iż w dwóch kategoriach nagrodzone zostały firmy zrzeszone w naszym Klubie.
Serdecznie gratulujemy firmie Corab która otrzymała Nagrodę Główną w kategorii Sternik Innowacji, oraz firmie Michelin Polska Sp. z o.o. która otrzymała Nagrodę Specjalną za całokształt działalności.
W Gali z ramienia Klubu uczestniczyli Prezes Zarządu Marcin Burza oraz Wiceprezes Zarządu Andrzej Dombrzalski.
Pan Prezes Marcin Burza wręczył Główną Nagrodę w kategorii Sternik Eksportu dla firmy W-M Glass Sp z o.o. – raz jeszcze gratulujemy.
W wydarzeniu udział wziął również Gość specjalny – Greg Albrecht – przedsiębiorca, doradca, inwestor w branży technologicznej, założyciel Albrecht&Partners – firmy wspierającej właścicieli przedsiębiorstw i zespoły zarządzające w optymalizacji strategii biznesu oraz rozwoju kompetencji liderskich, który wystąpił na gali ze specjalnym materiałem.
Raz jeszcze serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym tego dnia laureatom i życzymy dalszych tak wspaniałych sukcesów.
Więcej o wydarzeniu można zobaczyć w poniższym linku: