ARKAS – PROJEKT Sp. z o.o. sp.k.

Krystian Obidziński
Wiceprezes Zarządu

Jesteśmy rodzinną firmą założoną i prowadzona przez dwóch stryjecznych braci, których zainteresowania zawodowe skrystalizowały się jeszcze w okresie szkolnym. Wpływ na wybór kierunku studiów niewątpliwie odegrało środowisko rodzinne obu prezesów. Po kilku latach zbierania doświadczeń w firmach wykonawczych z branży budownictwa oraz administracji samorządowej i rządowej zajmującej się nadzorem nad drogami publicznymi przyszedł czas na pełniejsze zaangażowanie w rozwój sieci drogowej w Polsce poprzez założenie biura projektowego pod nazwą Arkas-Projekt Sp. z o.o. sp.k. Nasz profil to projektowanie w zakresie branży drogowej i szeroko pojętej infrastruktury towarzyszącej.

Od początku funkcjonowania na rynku spółka realizuje zamówienia publiczne na rzecz krajowych i wojewódzkich administratorów dróg na terenie kilku województw, proponując korzystne dla uczestników ruchu rozwiązania projektowe, zgodne z przepisami i oczekiwaniami zleceniodawców. Całościowe spojrzenie na realizowane zadania pomaga wprowadzać rozstrzygnięcia zwiększające bezpieczeństwo ruchu drogowego, którego również jesteśmy częścią.

W swojej działalności korzystamy z najnowszego oprogramowania wspomagającego komputerowe procesy projektowania oraz z wysokiej jakości sprzętu i zabezpieczeń, które mają chronić efekty naszej pracy. Stosowanie najnowszych technologii pozwala lepiej zaspokajać oczekiwania zamawiających i skraca czas konieczny na uzyskanie gotowego produktu w postaci kompletnej dokumentacji technicznej.

Zarząd Arkas-Projekt Sp. z o.o. sp.k.

Arkadiusz Obidziński – Prezes Zarządu

Krystian Obidziński – Wiceprezes Zarządu

www.arkas-projekt.p