Dekorglass Działdowo S.A.

Gabriel Chojak
Prezes Zarządu

To jedna z ciekawszych firm, jakie tworzą mozaikową paletę członkowską Warmińsko-Mazurskiego Klubu Biznesu (spółka jest w tym gronie od roku 2005). Wspomniana niezwykłość bierze się z nietypowości produkcji. Najogólniej dotyczy ona opakowań szklanych, a ściślej – zdobienia opakowań szklanych alkoholowych i kosmetycznych. Szefem firmy jest Gabriel Chojak, będący prezesem zarządu, zaś wiceprezesem – Elżbieta Chojak.
To oczywiste, iż dla producentów kosmetyków czy alkoholi niezwykle ważne jest stworzenie własnej, wyrazistej marki. Między innymi poprzez unikalny, a jednocześnie zgodny z najwyższymi standardami wygląd opakowania. Dekorglass od początku istnienia miał określoną wizję rozwoju. W efekcie systematycznemu inwestowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań stał się jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie przedsiębiorstw w swej branży.
Zakład jest dziś wyposażony w najnowszej generacji automaty do nakładania sitodruków, automaty do matowienia, malarnie proszkowe i wodne oraz piece do wypałów.
Fachowość i doświadczenie kadry i pracowników Dekorglass pozwalają na podejmowanie śmiałych wyzwań i obsługiwanie zarówno małych firm jak i renomowanych producentów w Polsce i poza jej granicami.Wyróżniony system zarządzania jakością ISO 9001-2000 pozwala utrzymać wysoką jakość produktów, co jest tym trudniejsze, że bardzo różnorodny jest w tej firmie asortyment i technika produkcji.
Przeprowadzone inwestycje pozwoliły na wdrożenie do produkcji różnorodnych technologii zdobień szkła. W rezultacie tego firma jest w stanie sprostać wysokim wymaganiom jakościowym firm kosmetycznych i alkoholowych. Dekorglass systematycznie też rozszerza swoją ofertę kierowaną zarówno do polskich odbiorców, jak i zagranicznych.

www.dekorglass.pl