Infinity Group Sp. z o.o.

Wojciech Krakowiński
Prezes Zarządu

P.P. Infinity Group. Sp. z .o.o jest jedną z największych tekstylnych firm produkcyjnych tego typu w Europie. Przedsiębiorstwo istnieje od 1993 roku i zatrudnia 260 osób.
Firma należy do wielu znaczących stowarzyszeń oraz organizacji pracodawców i przedsiębiorców zarówno krajowych jak i międzynarodowych takich jak Klub Eksportera, Warmińsko – Mazurski Klub Biznesu, Polski Związek Pracodawców Prywatnych Producentów Odzieży i Tkanin, International Association of Business Leaders, International Who’s Who Of Professionals.
Infinity Group produkuje ponad 1 milion wyrobów odzieżowych rocznie – ekskluzywną odzież wierzchnią z tzw. grubych dzianin – cardigany, pulowery, swetry, windstoppery i czapki oraz odzież z tzw. lekkich dzianin – ubiory sportowe, spodnie, półgolfy, bluzki, polo i sukienki.  Firma specjalizuje się również w produkcji odzieży korporacyjnej i mundurowej. Wyroby te wykonane są z najwyższej jakości przędz pokrytych apreturą antypillingową. Odzież korporacyjna produkowana jest zarówno dla firm, instytucji krajowych jak i zagranicznych. Największymi odbiorcami są np.: Międzynarodowa Policja w Kosowie, Securitas,  Firmy kurierskie (DPD), Koncerny motoryzacyjne (Mercedes, Volvo, Audi Volkswagen, Skoda, itp.), Orlen, Statoil, Jet, Lotnisko Amsterdam Schiphol oraz wiele innych.
Ponadto, Przedsiębiorstwo produkuje unikalną trzywarstwową, antybakteryjną i niepalną bieliznę termoaktywną Termo Original ®, która używana jest między innymi przez Armie i Służby Specjalne NATO oraz Skandynawii od wielu lat. Co więcej, zajmujemy się również produkcją wyrobów tkaninowych.
Infinity Group wyposażone jest w wysoko zaawansowane technologicznie maszyny szyjące oraz maszynę do haftu komputerowego.
Już od ponad dziesięciu lat  Infinity Group produkuje odzież dla bardzo popularnej norweskiej firmy Dale of Norway (W roku 2009 firma obchodziła 130-lecie swojej działalności!). Owocem wieloletniej współpracy jest produkcja strojów dla Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. Warto wspomnieć, iż cała kolekcja na Igrzyska Olimpijskie w Vancouver 2010 została wyprodukowana w fabryce Infinity Group.
Należy również dodać, że Przedsiębiorstwo nawiązało współpracę z panią Camillą Thulin– znaną projektantką i komentatorką mody ze Sztokholmu.
Infinity Group jest przedsiębiorstwem o wielkim potencjale i bogatym doświadczeniu w produkcji odzieży oraz prowadzeniu różnorodnych przedsięwzięć biznesowych. Nawiązaliśmy współpracę z wieloma znanymi firmami w Skandynawii oraz Europie Zachodniej, które są naszymi stałymi klientami od ponad 15 lat.

Równolegle z wyżej wymienioną działalnością produkcyjną Spółka bierze udział w projektach partnerów amerykańskich. Infinity Group jest również właścicielem gruntów i budynków zadaszonych o pow. 14.000 m2, w części których znalazły swoją siedzibę 2 firmy brytyjskie oraz 1 skandynawska, która utworzyły łącznie ponad 300 nowych miejsc pracy.

W wyniku sukcesów produkcyjnych oraz organizacyjnych, pomimo wszechobecnego kryzysu ekonomicznego, Spółka zamknęła rok 2010 z pozytywnym zyskiem.

Najwyższa jakość obsługi, satysfakcjonujące ceny i krótkie terminy realizacji zamówień najlepiej charakteryzują współpracę, którą oferuje P.P. INFINITY GROUP Sp. z o.o.

www.i-group.pl