Ambasador Ekwadoru w Olsztynie

Szanowni Państwo,

w środę 8 stycznia br. w Villi Palas o godz. 14.30 odbyło się spotkanie przedsiębiorców z Warmińsko – Mazurskiego Klubu Biznesu z Panem Fabianem Valdivieso – Ambasarorem Ekwadoru. Tematem przewodnim były możliwości nawiązania współpracy przediębiorców z obu krajów na wielu płaszczyznach gospodarczych.

Pan Henryk Kamiński – Prezes Zarządu Warmińsko – Mazurskiego Klubu Biznesu, rozpoczął spotkanie od powitania Pana Ambasadora, Pana Piotra Grzymowicza – Prezydenta Olsztyna, Pana prof. dr hab. Jerzego Przyborowskiego – Prorektora do spraw kształcenia Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie oraz licznie przybyłych przedstawiceli firm zrzeszonych w Klubie.

Następnie przemówił Pan Fabian Valdivieso. Podziękował za zaproszenie i możliwość spotkania, jednocześnie proponując jego przebieg. Poprosił aby przedstawiciele firm zaprezentowali profi działalności firmy i ewentualne oferty handlowe.

Następnie odbyła siękilku minutowa przerwa po której Pana Ambasador odniusł się do każdego reprezentanta z propozycją lub wizją możliwości nawiązania współpracy.

Na koniec Pan Ambasador zobowiązał się do zorganizowania wraz z Ministrem Spraw Zagranicznych, misji handlowej do Ekwadoru do udziału w której zaproszeni będą przedsiębiorcy z naszego regionu.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją opracowaną przez Pana Marcina Kierula z Portalu Internetowego Olsztyn 24.pl na stronie www.

Więcej zdjęć już wkrótce.