Szanowni Państwo,
z ogromną radością informujemy, iż w miniony wtorek firma KOMA Olsztyn Sp. z o.o. oraz jej przedstawiciel Pan Bartłomiej Maniak – Prezes Zarządu, oficjalnie dołączyli do grona Członków Warmińsko – Mazurskiego Klubu Biznesu.
Wręczenie Świadectwa Członkostwa nastąpiło podczas cyklicznego spotkania Członków Klubu i uroczyście uczynił to Pan Marcin Burza Prezes Zarządu WMKB.
KOMA Usługi Komunalne to w 100%  polska grupa kapitałowa, działającą na rynku odbioru i zagospodarowania odpadów od 2007 roku. Działa na terenie całej północno-wschodniej Polski. Obecnie posiada 9 oddziałów w 4 województwach, a zespół składa się z około 1000 wykwalifikowanych osób. Posiada ponad 400 nowoczesnych pojazdów i obsługuje 1.300.000 mieszkańców w 61 gminach. Innowacyjność, wydajność odzysku, recykling oraz redukcja ilości składowanych odpadów to  najważniejsze cele firmy. Równocześnie szanują tradycję oraz czują się częścią naszej lokalnej społeczności. Angażują się w życie społeczne, wspierają akcje proekologiczne i edukację ekologiczną, akcje kulturalne i sportowe, propagujące zdrowy styl życia.
Więcej o firmie dowiedzą się Państwo na stronie internetowej KOMA OLSZTYN Sp. z o.o. oraz w zakładce Członkowie na naszej stronie.
Serdecznie gratulujemy i raz jeszcze witamy w Klubie!