III Edycja Konkursu Sternik

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować iż 03.04.2023 r. wystartowała III Edycja KONKURSU STERNIK – KU PRZYSZŁOŚCI

Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest Bank Gospodarstwa Krajowego  który po raz kolejny zaprosił nasz Klub do współpracy przy organizacji tego wydarzenia. W gronie Kapituły Konkursu przedstawicielem Klubu jest Pan Marcin Chojnowski – Członek Zarządu WMKB, a nasze Stowarzyszenie jest Partnerem Wspierającym i bardzo jesteśmy dumni że bierzemy udział w tak wspaniałej inicjatywie.

Zachęcamy Państwa do udziału w Konkursie oraz rozpropagowanie informacji o nim wśród zaprzyjaźnionych z Państwem firm. Udział w konkursie jest bezpłatny a zgłoszenia można nadsyłać do 03.06.2023 r.

Wszelkie informacje o Konkursie Sternik III Edycja odnajdą Państwo na stronie organizatora BGK – Wspieramy Rozwój  a także na naszym profilu na FB i Ln i w załączonym poniżej dokumencie.

sternik onepager 2023